Events
StarClass-Hasselt
StarClass-Bergamo
Sheffield-European Masters
StarClass-Luzern
Universiade-Luzern
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
DANUBIA-3 - Sofia, Bulgaria - 24-26 November 2017
 
Final 500 meter Junior D Girls
 Race 163, Group 7     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.3120 Beyza Nur ULVI  TUR58.347 
2.48 Niya PETSEVA  BUL58.747
3.2118 Aybuke HAN  TUR1:03.931
4.1119 Dilruba SIMSEK  TUR1:12.894
 Race 164, Group 6     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.154 KORMANYOS Nina  SZKE53.833 
2.2129 Daria ARTEMENKO  UKR53.912
3.31 Sophie PILTZ  AUT58.358
4.46 Bogoslava PAVLOVA  BUL59.513
 Race 165, Group 5     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.158 JANCSÏ¿½ Zo�  TKKSE53.585 
2.27 Michaela PETROVA  BUL53.687
3.338 Michaela POPLOVA  CZE53.833
4.439 Kristyna ZOCKOVA  CZE53.992
 Race 166, Group 4     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.191 Claudia LLEDO BIRYUKOVA  PET53.098 
2.237 Karin MANYCHOVA  CZE53.160
3.3111 Tamara TOKAROVA  PRE53.398
4.453 SZIGETI Dora  MTK54.007
 Race 167, Group 3     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.193 Mariia TUROVEROVA  PET49.761 
2.2108 Vanesa TRUSOVA  PRKP50.826
3.378 Sarlota GAL  ROU51.391
4.436 Kristyna KUDLACKOVA  CZE52.971
 Race 168, Group 2     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1110 Radovana LESKOVA  PRE50.5115 
2.292 Zhanneta ROSHCHEKTAEVA  PET50.8733
3.389 Arina BAKHIIA  PET50.8802
4.467 Laura PETROVICA  SPARS51.4131
 Race 169, Group 1     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.146 DOBRAN Flora  HUN49.15034 
2.255 SOMODI Maja  SZKE49.24921
3.368 Alina USATOVA  SPARS49.63813
4.490 Anastasiia BRIKACH  PET50.3898


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Impakt Sport
Skate-Tec
Kilimanjaro
Bioracer
Engo
Web-TV
Eraton Race Timers
Sebra Sports