Events
Belfort Grand Lion
Amsterdam-MIST
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
BALTIC CUP 1 - Minsk, Belarus - 25-27 October 2019
 
Final 333 meter Junior E Boys
 Race 163, Group 7     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1152 Arsenii ZHUKOV  KAL41.060 
2.2188 Mikhail VASILIEV  SMO43.093
3.3187 Egor SLEZAREV  SMO44.239
4.4186 Sawelly KRIVZOV  SMO44.380
5.5185 Evgeny BAZILEV  SMO46.622
6.644 Yaramir KARPOVICH  BLR56.313
 Race 164, Group 6     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1147 Amir AKHMETOV  KAL38.113 
2.247 Aleh MATSIAS  BLR42.724
3.3149 Artem TARASOV  KAL44.567
4.485 Mikalai HOSHKA  ZHOD45.737
5.542 Rastislau HUZEYEU  BLR-    
 Race 165, Group 5     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1153 Alimardon MAHMUDOV  KLIN37.341 
2.2136 Franciszek IZBICKI  UKSSB40.409
3.341 Ivan HANCHARYK  BLR41.372
4.439 Zakhar ANDRUKEVICH  BLR42.575
5.586 Uladzislau PANIUKOU  ZHOD42.711
 Race 166, Group 4     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.140 Hleb BOLHAU  BLR37.378 
2.246 Yahor KRASNENKA  BLR37.923
3.387 Roman SHAM  ZHOD40.843
 Race 167, Group 3     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1151 Yaroslav TERESHCHENKO  KAL37.519 
2.245 Ilya KISLITSYN  BLR37.566
3.388 Tsimafei ZHUK  ZHOD38.034
4.4148 Illia SHCHELKUNOV  KAL38.712
 Race 168, Group 2     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.149 Maksim ZHURAUSKI  BLR36.9873 
2.2150 Viacheslav TERESHCHENKO  KAL37.1512
 Race 169, Group 1     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.172 Artsiom SHEDZKO  ORS35.52734 
2.2198 Nikita SMIRNOV  TVER35.80721
3.373 Kuzma SHURPAKOU  ORS35.88313
4.4197 Oleg ROGOV  TVER1:04.2718
543 Nazar KAMAROVSKI  BLRDNS


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Engo
Kilimanjaro
Sebra Sports
Eraton Race Timers
Web-TV
Skate-Tec
Impakt Sport