Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
BALTIC CUP 3 - Gusev, Russia - 23-25 January 2020
Final 1000 meter Junior C Girls
Race 235, Group 7 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
71
Kristina ZOTYCH
KAL
1:50.196
2.
2
55
Weronika BILLER
POL
1:50.259
3.
3
45
Aleksandra ZACHOWICZ
JUV
1:52.429
4.
4
11
Luiza Marta GALINA
SPARS
1:56.693
5.
5
156
Rinata KHISAMOVA
UFA
-
Race 236, Group 6 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
26
Indre MILAKNYTE
LTU
1:48.799
2.
2
41
Magda GRYGORUK
JUV
1:49.352
3.
3
42
Pola LOKIC
JUV
1:50.887
4.
4
4
Ance GROSBERGA
JLSS
1:54.841
5.
5
40
Olga GOSK
JUV
1:57.943
Race 237, Group 5 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
39
Kinga CHILIMONIUK
JUV
1:45.417
2.
2
3
Valerija BAKAJA
JLSS
1:46.456
3.
3
28
Kamile VALKAUSKAITE
LTU
1:46.847
4.
4
5
Laura JANKOVSKA
JLSS
1:46.947
5.
5
155
Polina KOZLOVA
TVER
1:48.623
Race 238, Group 4 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
69
Anastasiia BESPAMIATNOVA
KAL
1:50.753
2.
2
124
Viktoriya EVTYUCHOVA
PET
1:51.160
3.
3
56
Malwina GRUDYSZ
POL
1:51.643
Race 239, Group 3 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
43
Hanna ORZEPOWSKA
JUV
1:49.756
2.
2
9
Daniela ANIKEVICA
SPARS
1:49.838
3.
3
125
Angelina LOCH
PET
1:51.237
4.
4
25
Gabija ASTRAUSKAITE
LTU
2:08.093
Race 240, Group 2 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
27
Kotryna SOKOLOVSKYTE
LTU
1:41.265
5
2.
2
12
Laura PETROVICA
SPARS
1:44.679
3
3.
3
10
Marija BORODOVSKA
SPARS
1:46.019
2
4
57
Karolina PARCZEWSKA
POL
P
Race 241, Group 1 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
13
Alina USATOVA
SPARS
1:40.187
34
2.
2
70
Kristina KUZNETSOVA
KAL
1:40.247
21
3.
3
123
Arina BAKHIIA
PET
1:40.435
13
4.
4
126
Zhanneta ROSHCHEKTAEVA
PET
1:41.517
8
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters