Events
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
BALTIC CUP 3 - Gusev, Russia - 23-25 January 2020
 
Final 500 meter Junior C Boys
 Race 168, Group 8     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1152 Maksim SHERCHENKOV  SMO51.662 
2.220 Gustavs KRUZBERGS  SPARS52.191
3.331 Justas MISKINIS  LTU52.991
4.486 Egor KIRILOV  KAL54.217
 Race 169, Group 7     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.147 Bartosz HAMANOWICZ  JUV50.770 
2.259 Jakub DOLKOWSKI  POL52.149
3.360 Mateusz DOLKOWSKI  POL52.368
4.461 Aleksander SAKOWICZ  POL1:20.914
 Race 170, Group 6     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1151 Nikita KOVZHAROV  SMO49.631 
2.248 Kornel KARWOWSKI  JUV49.944
3.388 Ivan ZHIVAGO  KAL1:00.121
4.450 Oskar KUROWSKI  JUV1:06.441
 Race 171, Group 5     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1136 Artem SNETKOV  PET47.208 
2.249 Bartosz KRAWCZYKOWICZ  JUV48.749
3.3150 Dmitriy KORSHAKOV  SMO52.725
4.451 Oskar POPLAWSKI  JUV1:02.570
 Race 172, Group 4     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1158 Artur RUKHOV  UFA47.988 
2.2131 Gleb KUDRYAVTSEV  PET48.422
3.3160 Marat TULIBAEV  UFA-    
 Race 173, Group 3     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.152 Andrzej RADZIEJOWSKI  JUV47.687 
2.2133 Petr NOVIKOV  PET48.963
3.3159 Emil SHARAFUTDINOV  UFA49.150
4.4137 Ilia SOROKIN  PET-    
 Race 174, Group 2     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1153 Nikita SIDORENKOV  SMO47.6215 
2.289 Aleksandr ZUBOV  KAL47.7963
3.3129 Aleksandr ILIN  PET47.9632
4.4132 Aleksander NIKOLAEV  PET-    1
 Race 175, Group 1     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.187 Ilia TOLPYGO  KAL45.50334 
2.2134 Vladimir PONOMARENKO  PET45.59221
3.3149 Daniil KONSTANTINOV  SMO45.68913
4.4135 Daniil SAMARIN  PET47.0218


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Kilimanjaro
Bioracer
Eraton Race Timers
Engo
Sebra Sports
Web-TV
Impakt Sport
Skate-Tec