Events
Oberstdorf-OSS
Amsterdam-MIST
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
PANNONIA OPEN 2022 - Budapest, Hungary - 7-9 January 2022
 
Semi Final 1500 m JUNIOR WOMEN
 Race 24, Group 2     (1 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.2113 Lotte DONDERWINKEL  TRIAS2:47.167 
2.5137 Aybuke HAN  TUR2:47.244
3.4121 Sarlota GAL  ISK3:14.101
4.6120 Biborka FARKAS  ISK3:25.272
5.371 Ance KUCINA  JLSS-    ADV
187 Kotryna SOKOLOVSKYTE  VMSCP
 Race 25, Group 2     (2 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1136 Damla AKAN  TUR2:52.320 
2.582 Laura PETROVICA  SPARS2:52.559
3.4114 Lena SCHEEPSTRA  TRIAS2:53.460
4.367 Valerija BAKAJA  JLSS2:53.468
5.269 Ance GROSBERGA  JLSS2:55.353
6.6122 Ursa ERJAVEC  CEL3:07.480
 Race 26, Group 2     (3 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.183 Alina USATOVA  SPARS2:39.602 
2.4154 Kseniya ADAMENKO  KYIV2:39.655
3.629 Barbora GAKOVA  STCZ2:39.749
4.328 Eva BLAHOVA  STCZ2:45.186
5.268 Paula EKERTE  JLSS2:52.513
6.531 Michaela POPLOVA  BZKP2:56.456
 Race 27, Group 2     (4 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.562 DOBRAN Flora  MTK2:54.105 
2.1156 Oleksandra SHAPRAN  KYIV2:54.176
3.2134 Michaela IZAROVA  SKMA2:54.205
4.480 Daniela ANIKEVICA  SPARS2:58.806
5.6119 Nora BARTA  ISK3:04.497
6.3112 Sinne BROUWERS  TRIAS3:46.487
 Race 28, Group 2     (5 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.796 Kiek STRAATHOF  NED2:34.606 
2.613 Michaela PETROVA  ICP2:36.093
3.2155 Daria ARTEMENKO  KYIV2:42.312
4.5138 Melike SELEN  TUR2:46.493
5.4161 Mijntje DE JONG  NED2:46.589
6.332 Klara STRNADOVA  STCZ2:46.648
7.192 Valerie AARTS  NEDP
 Race 29, Group 2     (6 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1115 Anna Marit SYBRANDI  TRIAS2:40.474 
2.3142 Myroslava SELIUKOVA  KHV2:42.353
3.294 Robin KEPPELS  NED2:44.288
4.670 Laura JANKOVSKA  JLSS2:45.797
5.5123 Dina SPAN  CEL2:49.330
6.730 Karin MANYCHOVA  NACH2:58.281
7.420 Nika KOPRIVNJAK  METEOR3:29.802
 Race 36, Group 1     (7 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.897 Diede VAN OORSCHOT  SVU2:33.974 
2.595 Nikki NOORDERGRAAF  NED2:35.629
3.711 Yana DAMBROUSKAYA  BLR2:38.459
4.648 SZOCS Monika Nikolett  FTC2:41.214
5.190 Birgit RADT  DKIJV2:41.494
6.346 SOMOGYI Barbara  FTC3:21.520
4135 Tamara TOKAROVA  PRKP
242 KORMANYOS Nina  SZKEYC
 Race 37, Group 1     (8 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.491 Angel DALEMAN  IHCL2:29.437 
2.693 ZoĆ« DELTRAP  NED2:30.863
3.244 SCHONBORN Melinda  MTK2:31.283
4.5157 Yelyzaveta SYDORKO  KYIV2:34.659
5.743 NOGRADI Panka  TKKSE2:36.062
6.3132 Lucia FILIPOVA  STEZ2:58.484
1141 Svitlana REPETSKA  KHVP
 Race 38, Group 1     (9 of 6)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.145 SOMODI Maja  SZKE2:30.404 
2.649 VEGI Diana Laura  FTC2:30.416
3.441 ALBERT Viktoria  FTC2:30.594
4.547 SZIGETI Dora  MTK2:34.201
5.772 Patricija SNIKERE  JLSS2:37.719
6.2133 Emma HYMPANOVA  SKMA2:40.131
7.381 Anna JANSONE  SPARS3:05.024


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Impakt Sport
Web-TV
Engo
Kilimanjaro
Eraton Race Timers
Bioracer
Skate-Tec
Sebra Sports