Events
Oberstdorf-OSS
Amsterdam-MIST
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
PANNONIA OPEN 2022 - Budapest, Hungary - 7-9 January 2022
 
Heats 1500 m JUNIOR MEN
 Race 11, Group 1     (1 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.553 GRANASZTOI Adam  FTC2:24.209 
2.73 Warre VAN DAMME  STKG2:24.643
3.4146 Daniil BERGIN  KHV2:26.246
4.674 Linards Reinis LAIZANS  JLSS2:27.423ADV
5.3118 Jurre SYBRANDI  TRIAS2:31.796
6.125 Martin PRANTL  METEOR2:43.097
2102 Steijn KOOPS  NEDP
 Race 12, Group 1     (2 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.356 MAJOR Dominik  FTC2:32.682 
2.2140 Yusuf Bugra DEMIRTAS  TUR2:33.418
3.48 Aleyándro RIVERO MAERSCHALCK  STKG2:33.479
4.7104 Fabian RADT  DKIJV2:33.845
5.6125 Tibor KOMERICKI  CEL2:34.222
6.1117 Emiel SCHEEPSTRA  TRIAS2:34.539
7.5149 Bohdan MOSHENSKYI  KHV2:39.992
 Race 13, Group 1     (3 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.5100 Chris BRIJDER  SCT2:31.269 
2.637 GERECZE Adam Jozsef  FTC2:31.400
3.317 Maxim MAXIMOV  ICP2:35.410
4.176 Emils Reinis RUDZITIS  JLSS2:38.822
5.465 OLTI Miklos Gabor  MTK2:39.017
6.72 Enzo PROOST  BEL-    ADV
252 CSIZMADIA Mark  FTCP
 Race 14, Group 1     (4 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.451 CZANK-VARGA Benjamin  MTK2:28.071 
2.3108 Jari VAN POLEN  NED2:28.182
3.136 Gabriel VOLET  OAST2:28.293
4.733 Matej POPL  BZKP2:31.604
5.5147 Kyrylo DATSYNA  KHV2:31.947
6.686 Gustavs KRUZBERGS  SPARS2:33.413
7.238 KESZTHELYI David  FTC2:43.633
 Race 15, Group 1     (5 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1163 Leon VISSER  SVU2:31.267 
2.3127 Luka JASIC  SRB2:31.397
3.49 Fré VAN DAMME  STKG2:32.427
4.555 KRAUSZ Armin  MTK2:32.636
5.6159 Tymofii KHOKHELKO  KYIV2:32.928
6.775 Karlis PASTORS  JLSS2:33.212
7.2150 Maksym TOPCHIL  KHV2:34.099
 Race 16, Group 1     (6 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.6109 Jeroen WILHELM  NED2:30.800 
2.539 VEGI Daniel  FTC2:30.951
3.116 Stefan-Alexander KUMURDJIEV  ICP2:31.060
4.41 Warre NOIRON  BEL2:31.486
5.385 Tomass KITOKS  SPARS2:34.940
6.273 Ralfs BERZINS  JLSS2:36.802
7.789 Ernestas CECH  VMSC2:45.393
 Race 17, Group 1     (7 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.554 JASZAPATI Peter  SZKE2:35.042 
2.715 Lubomir KALCHEV  ICP2:37.324
3.678 Maris Janis STERNMANIS  JLSS2:41.809
4.384 Valters KANBERGS  SPARS2:43.442
5.119 Assen GYUROV  SCIS2:54.390
6.2105 Stan RIJKSEN  NEDP
464 IMRE Patrik  MTKDNF
 Race 18, Group 1     (8 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.299 Mans BOSKAMP  NED2:33.731 
2.357 SZILAGYI Abel  MTK2:35.059
3.6101 Daniel BROUWER  SVU2:35.794
4.188 Danielius CECH  VMSC2:38.559
5.518 Ivaylo NEDYALKOV  ICP2:40.987
6.724 Jan KOVACIC  METEOR2:44.319
7.4139 Muhammed Melik CEBENAY  TURP
 Race 19, Group 1     (9 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1107 Bas VAN DER VALK  SCT2:23.724 
2.512 Mikita MIHDALIOU  VITOLI2:23.990
3.258 ZHANG Yu Jie Dominik  MTK2:28.435
4.377 Gleb SKUDIAKOV  JLSS2:29.576
5.6160 Yaroslav MOROZOV  KYIV2:35.421
6.7124 Vid GAL  CEL2:45.613
4162 Jonas DE JONG  NEDP
 Race 20, Group 1     (10 of 10)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.5106 Idse VAN BENTHUM  NED2:26.137 
2.114 Ivan DONCHEV  ICP2:27.193
3.740 WU Jia Wei David  FTC2:27.703
4.4103 Jacob OUWENEEL  NED2:29.110
5.2148 Rostyslav LEONTENKO  KHV2:30.451
6.3116 Noah VAN RIET  TRIAS2:31.310
7.666 SIPOS Dominik Tamas  MTKP


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Sebra Sports
Eraton Race Timers
Bioracer
Impakt Sport
Web-TV
Kilimanjaro
Skate-Tec
Engo