Events
Dresden WJC
Bergamo StarClass
Leeuwarden StarClass
Hasselt Speculaascup
Gent-Eastertournement
Amsterdam-GSA
Amsterdam-MIST
Oberstdorf-OSS
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
POLISH OPEN -JUNIOR CHALLENGE (JW-1) - Bialystok, Poland - 18-20 November 2022
 
Heats 500 m JUNIOR WOMEN
 Race 15, Group 1     (1 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.4100 Kseniya ADAMENKO  KYIV47.484 
2.366 Natalia BIELICKA  STOCZ47.529
3.139 Gabija ASTRAUSKAITE  SSC47.749
4.534 Alina USATOVA  SPARS48.480
5.271 Dina SPAN  CEL49.258
 Race 16, Group 1     (2 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.456 Anna FALKOWSKA  JUV45.905 
2.5101 Yelyzaveta SYDORKO  KYIV46.029
3.385 Myroslava SELIUKOVA  KHV48.236
4.129 Daniela ANIKEVICA  SPARS51.166
5.210 Monika PRACHÁROVÁ  BZKPP
 Race 17, Group 1     (3 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.516 TOTH Eszter  FTC46.432 
2.258 Hanna ORZEPOWSKA  JUV46.672
3.331 Anna JANSONE  SPARS47.342
4.12 Sonya STOYANOVA  SCIS51.103
5.425 Paula EKERTE  JLSS51.132
 Race 18, Group 1     (4 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.213 NOGRADI Panka  FTC46.003 
2.559 Karolina PARCZEWSKA  JUV46.135
3.148 Weronika BILLER  GIZ48.768
4.47 Barbora GAKOVA  STCZ48.946
5.340 Indre MILAKNYTE  SSC51.589
 Race 19, Group 1     (5 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.115 SZIGETI Dora  MTK46.067 
2.575 Tamara TOKAROVA  PRK46.596
3.278 Emma HYMPANOVA  SKMA47.102
4.384 Veronika KREMER  KHV50.012
5.426 Madara GINTERE  JLSS50.084
 Race 20, Group 1     (6 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.317 VEGI Diana Laura  FTC46.487 
2.149 Oliwia BOBIER  JUV47.173
3.467 Marta KOTOWSKA  STOCZ48.180
4.545 Liliana ALBANSKA  AZSO50.734
5.253 Maja BODNAR  MOSIR53.117
 Race 21, Group 1     (7 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.360 Michalina WAWER  GIZ45.951 
2.532 Laura PETROVICA  SPARS47.630
3.246 Laura MICHALSKA  AZSO47.758
4.14 Nika KOPRIVNJAK  METEOR50.327
5.470 Rory Khalila SUWARGANDA  SGP1:09.968
 Race 22, Group 1     (8 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.457 Ada MAJEWSKA  JUV45.954 
2.133 Kamilla SALMINA  SPARS48.752
3.241 Kotryna SOKOLOVSKYTE  SSC48.957
4.550 Kamila SAGANEK  JUV49.157
5.39 Johana PRACHÁROVÁ  BZKP51.976
 Race 23, Group 1     (9 of 9)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.255 Agnieszka BOGDANOWICZ  JUV46.501 
2.414 SCHONBORN Melinda  MTK46.682
3.330 Veronika IGOSINA  SPARS1:06.514
4.18 Michaela POPLOVA  BZKP1:16.989


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Engo
Kilimanjaro
Skate-Tec
Bioracer
Web-TV
Impakt Sport
Sebra Sports
Eraton