Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
DANUBIA 3 - CZECH OPEN - Benatky n/J., Czech Republic - 22-24 November 2013
Final 777 meter Novice A Girls
Race 254, Group 9 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
19
Melanie MIDZIC
DKC
1:44.390
2.
2
69
Medeina JANUSAITE
LTU
1:45.205
Race 255, Group 8 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
49
Adela DRABKOVA
KSB
1:35.167
2.
2
18
Ida KOMERICKI
DKC
1:35.215
3.
3
82
Klara POZDENOVA
BKN
1:35.615
4.
4
176
Julia KACZKOWSKA
WMKS
1:35.727
Race 256, Group 7 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
177
Zuzanna SAWICKA
WMKS
1:30.338
2.
2
133
Ema ZELINSKA
PRE
1:30.492
3.
3
132
Simona PAVLIKOVA
PRE
1:30.691
4.
4
50
Anna KRALOVA
KSB
1:32.276
Race 257, Group 6 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
104
Aleksandra PLEWA
POL
1:26.068
2.
2
123
Maria GARKOVA
SCIB
1:27.776
3.
3
27
Sarah KARAKAYA
EVD
1:35.722
4.
4
175
Patrycja HENKIEL
WMKS
1:36.088
Race 258, Group 5 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
153
Alexandra HYMPÁNOVÁ
SVK
1:28.949
2.
2
152
Lucia FILIPOVA
SVK
1:29.246
3.
3
66
Helena Dzeina LEINBERGA
LAT
1:30.771
4.
4
172
Natalia BACZUL
WMKS
1:30.803
Race 259, Group 4 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
106
Wiktoria TKACZUK
POL
1:25.687
2.
2
174
Wiktoria DOBRENKO
WMKS
1:25.874
3.
3
38
Nina ANDRIEIEVA
KIEV
1:27.449
4.
4
140
DOBRAN Fanni
SPSC
1:32.901
Race 260, Group 3 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
155
Sandra TRUSOVA
SVK
1:27.130
2.
2
124
Kalina GYUROVA
SCIS
1:28.075
3.
3
173
Anna DALEK
WMKS
1:28.283
4.
4
161
TAKACS Reka
TKKSE
1:28.474
Race 261, Group 2 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
105
Katarzyna SKOWRONSKA
POL
1:23.419
2.
2
165
Seyma OZDEMIR
TUR
1:23.490
3.
3
33
SOMOGYI Barbara
JSE
1:23.889
4.
4
164
Sema CIRTI
TUR
1:24.128
Race 262, Group 1 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
118
Antonia GIDRO
ROU
1:23.208
34
2.
2
51
Dominika SIMANDLOVA
KSB
1:24.006
21
3.
3
81
Tereza PFEIFEROVA
BKN
1:30.721
13
4
141
KOVACS Kitti
SPSC
P
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters