Athletes |
|
|
This website is a service of PB-Event |
|
|
Biographical data for: Indre MILAKNYTE
Classifications in season 2019/2020: |
20/09/19 | Budapest HUN | Danubia Cup 1 - Junior Challenge (SAB-1) | JUNIOR C GIRLS | Overall Ranking: 14th, 500 m: 13th, 1000 m: 14th, 1500 m: 13th | 15/11/19 | Bialystok POL | Baltic Cup 2 | Junior C Girls | Overall Ranking: 19th, 500 meter: 19th, 1000 meter: 22nd, 1500 meter: 13th | 22/11/19 | Bialystok POL | Danubia Cup 4 - Junior Challenge (SAB-2) | JUNIOR C GIRLS | Overall Ranking: 18th, 500 m: 17th, 1000 m: 17th, 1500 m: 18th | 23/01/20 | Gusev RUS | Baltic Cup 3 | Junior C Girls | Overall Ranking: 15th, 500 meter: 12th, 1000 meter: 21st, 1500 meter: 19th | 12/03/20 | Ventspils LAT | Baltic Cup 6 | Junior C Girls | Overall Ranking: 14th, 1500 meter: 14th |
Results in season 2019/2020: |
500 meter |
50 | .602 | 24/01/20 | Gusev RUS | Baltic Cup 3 | Final, Group 3 | |
50 | .766 | 24/01/20 | Gusev RUS | Baltic Cup 3 | Quarter Finals, Group 1 | |
51 | .835 | 24/01/20 | Gusev RUS | Baltic Cup 3 | Heats, Group 1 | |
52 | .240 | 20/09/19 | Budapest HUN | Danubia Cup 1 - Junior Challenge (SAB-1) | Heats, Group 1 | |
52 | .266 | 23/11/19 | Bialystok POL | Danubia Cup 4 - Junior Challenge (SAB-2) | Final, Group 5 | |
52 | .633 | 15/11/19 | Bialystok POL | Baltic Cup 2 | Heats, Group 1 | |
53 | .091 | 16/11/19 | Bialystok POL | Baltic Cup 2 | Quarter Finals, Group 1 | |
53 | .284 | 23/11/19 | Bialystok POL | Danubia Cup 4 - Junior Challenge (SAB-2) | Heats, Group 1 | |
53 | .520 | 23/09/19 | Budapest HUN | Danubia Cup 1 - Junior Challenge (SAB-1) | Final, Group 3 | |
| P | 16/11/19 | Bialystok POL | Baltic Cup 2 | Final, Group 4 | |
|
|
1000 meter |
|
|
1500 meter |
2:50 | .898 | 12/03/20 | Ventspils LAT | Baltic Cup 6 | Final, Group 3 | |
2:51 | .378 | 12/03/20 | Ventspils LAT | Baltic Cup 6 | Heats, Group 1 | |
2:54 | .116 | 15/11/19 | Bialystok POL | Baltic Cup 2 | Semi Final, Group 1 | |
2:56 | .391 | 23/01/20 | Gusev RUS | Baltic Cup 3 | Final, Group 4 | |
2:56 | .929 | 22/11/19 | Bialystok POL | Danubia Cup 4 - Junior Challenge (SAB-2) | Heats, Group 1 | |
2:58 | .706 | 20/09/19 | Budapest HUN | Danubia Cup 1 - Junior Challenge (SAB-1) | Heats, Group 1 | |
2:58 | .849 | 15/11/19 | Bialystok POL | Baltic Cup 2 | Heats, Group 1 | |
2:59 | .225 | 15/11/19 | Bialystok POL | Baltic Cup 2 | Final, Group 2 | |
3:21 | .561 | 23/01/20 | Gusev RUS | Baltic Cup 3 | Heats, Group 1 | |
| P | 20/09/19 | Budapest HUN | Danubia Cup 1 - Junior Challenge (SAB-1) | Final, Group 2 | |
|
|
2000 meter relay |
3:19 | .479 | 23/09/19 | Budapest HUN | Danubia Cup 1 - Junior Challenge (SAB-1) | Final, Group 1 | |
| (LITHUANIA: Gabija Astrauskaite, Indre Milaknyte, Kotryna Sokolovskyte) |
3:29 | .785 | 12/03/20 | Ventspils LAT | Baltic Cup 6 | Final, Group 1 | |
| (Mixed Relay: Indre Milaknyte, Laura Petrovica, Ausrine Rakauskaite) |
|
|
|
|