Events
Oberstdorf-OSS
Amsterdam-MIST
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Athletes
This website is a service of PB-Event
 

Biographical data for:   Liam SOOWIJL

Name: Liam Soowijl
Gender: Male
Age Category: Junior D (2022/2023)
Club: Schaats Vereniging Utrecht, Utrecht
 
Graphs: 2022/2023 | Last 4 years
 
Results: Season 2018/2019
Season 2019/2020

Personal records:
222 meter32.7723/03/19Leiden NEDArie Ravensbergen Bokaal
333 meter46.8905/10/19Leiden NEDNationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup
500 meter1:04.31401/03/20Alkmaar NEDRegiocompetitie-West-Sebra Sports Cup Finale
777 meter1:45.5325/01/20Utrecht NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3

Classifications in season 2019/2020:
05/10/19Leiden NEDNationale Pupillen wedstrijd Hutspot CupPupillen CD jongens
    Overall Ranking: 12th,   333 meter: 12th
03/11/19Alkmaar NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1Divisie D
    Overall Ranking: 5th,   500 meter: 5th
28/12/19Den Haag NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2Divisie D
    Overall Ranking: 8th,   777 meter: 8th
25/01/20Utrecht NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3Divisie C
    Overall Ranking: 11th,   777 meter: 11th
01/02/20Zoetermeer NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4Divisie D
    Overall Ranking: 6th,   500 meter: 6th
01/03/20Alkmaar NEDRegiocompetitie-West-Sebra Sports Cup FinaleDivisie D
    Overall Ranking: 1st,   500 meter: 1st

Results in season 2019/2020:
333 meter
46.8905/10/19Leiden NEDNationale Pupillen wedstrijd Hutspot CupHalve Finales, Groep 2 
47.5905/10/19Leiden NEDNationale Pupillen wedstrijd Hutspot CupFinale, Groep 3 
53.4405/10/19Leiden NEDNationale Pupillen wedstrijd Hutspot CupKwart Finales, Groep 1 
 
500 meter
1:04.31401/03/20Alkmaar NEDRegiocompetitie-West-Sebra Sports Cup FinaleFinale, Groep 1 
1:04.75101/03/20Alkmaar NEDRegiocompetitie-West-Sebra Sports Cup FinaleHalve Finales, Groep 1 
1:06.7625/01/20Utrecht NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3Halve Finales, Groep 2 
1:07.2701/02/20Zoetermeer NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4Halve Finales, Groep 1 
1:07.3325/01/20Utrecht NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3Kwart Finales, Groep 1 
1:07.37703/11/19Alkmaar NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1Kwart Finales, Groep 1 
1:07.6201/02/20Zoetermeer NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4Finale, Groep 2 
1:08.5201/02/20Zoetermeer NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4Kwart Finales, Groep 1 
1:08.82203/11/19Alkmaar NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1Halve Finales, Groep 1 
1:09.00501/03/20Alkmaar NEDRegiocompetitie-West-Sebra Sports Cup FinaleKwart Finales, Groep 1 
1:12.1528/12/19Den Haag NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2Halve Finales, Groep 1 
1:16.9028/12/19Den Haag NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2Kwart Finales, Groep 1 
1:17.86803/11/19Alkmaar NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1Finale, Groep 1 
 
777 meter
1:45.5325/01/20Utrecht NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3Finale, Groep 3 
1:52.9828/12/19Den Haag NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2Finale, Groep 2 
 
2000 meter relay
4:19.7625/01/20Utrecht NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3Finale, Groep 1 
(Team C 4: Liam Soowijl, Mathieu van der Horst, Jelka van Kranenburg, Kick Wessels)
4:55.94803/11/19Alkmaar NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1Finale, Groep 1 
(D2: Sten Hutten, Julian Ras, Liam Soowijl, Noor van der Peet)
4:56.3428/12/19Den Haag NEDRegiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2Finale, Groep 1 
(Divisie D 3: Jesse Bergman, Anniek Meurink, Liam Soowijl, Luuk van de Peet)
 

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Sebra Sports
Impakt Sport
Eraton Race Timers
Kilimanjaro
Skate-Tec
Web-TV
Bioracer
Engo