Athletes |
|
|
This website is a service of PB-Event |
|
|
Biographical data for: Yfke VAN DER SCHAAR
Classifications in season 2019/2020: |
Results in season 2019/2020: |
500 meter |
1:03 | .10 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Halve Finales, Groep 1 | |
1:03 | .28 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:03 | .29 | 25/01/20 | Utrecht NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3 | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:03 | .62 | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Finale, Groep 4 | |
1:04 | .84 | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Halve Finales, Groep 2 | |
1:05 | .618 | 03/11/19 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1 | Finale, Groep 2 | |
1:05 | .995 | 03/11/19 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1 | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:07 | .50 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:07 | .672 | 03/11/19 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1 | Halve Finales, Groep 1 | |
1:09 | .29 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Finale, Groep 4 | |
1:21 | .58 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Halve Finales, Groep 2 | |
| P | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Kwart Finales, Groep 1 | |
|
|
777 meter |
|
|
1000 meter |
2:18 | .23 | 25/01/20 | Utrecht NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3 | Finale, Groep 3 | |
|
|
2000 meter relay |
4:07 | .33 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Finale, Groep 1 | |
| (Divisie C 4: Elanne de Vries, Lenthe Jansen, Charmayne Van Den Berg, Yfke Van Der Schaar) |
4:18 | .251 | 03/11/19 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1 | Finale, Groep 1 | |
| (C2: Tanne-Jo Koeleman, Evie Reijn, Senne te Nijenhuis, Yfke Van Der Schaar) |
4:26 | .42 | 25/01/20 | Utrecht NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-3 | Finale, Groep 1 | |
| (Team C 2: Midas Harteveld, Mijke Lammers, Sieb Steenaert, Yfke Van Der Schaar) |
|
|
|
|