Events
StarClass-Luzern
Universiade-Luzern
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Welcome
This website is a service of PB-Event
 

STARCLASS-2 (ABS-1) - Hasselt - 29-31 October 2021

 
Klaske BAARS SVU NED
Chris BARTELS STB NED
Simon BASTIER USO FRA
Mattia BERNABÈ SCP ITA
Gianluca BERNARDI SCP ITA
Romain BERTHELOT ASMB FRA
Chiara BETTI CPP ITA
Margherita BETTI CPP ITA
Nicolai BJERKE OSK NOR
Teun BOER NSV NED
Pieter BOLSIUS SVU NED
Lars BONESMO TKK NOR
Ezio BONUTTI BOR ITA
Hugo BOSMA STB NED
Daniel BROUWER SVU NED
Sinne BROUWERS TRL NED
Alessandro BUCCELLINI SES ITA
Claretta CARAVITA STA NED
Blanche CARDINAL TREMBLAY HVHW NED
Federica COLA BOR ITA
Berenice COMBY USO FRA
Marco COMENSOLI BOR ITA
Zeno DE BOER SVU NED
Lars DE GROOT IJVZ NED
Viola DE PIAZZA BOR ITA
Anil DE VRIES STB NED
Matteo DEFOSSE USF FRA
Maxime DESMURS ASMB FRA
Lotte DONDERWINKEL TRL NED
Caspar DOUMA SVU NED
Fabrice DUFBERG SKS SWE
Lou DUPUIS RPV FRA
Aline Holbø DYRSET TKK NOR
Sigurd Holbø DYRSET TKK NOR
Thibault FOSTIER STKG BEL
Samuel FÜSSINGER ECO GER
Matt GARDNER SHF GBR
Pietro GERVASONI SES ITA
Matheo GRALL CVGH FRA
Milan GRUGNI SES ITA
Silja GUSTAVS ETR GER
Gustav HAMANN ETR GER
Wilhelm Friedrich HARDER ETR GER
Leoni HELLWIG ETR GER
Hedvig HILDE OSK NOR
David HUBER ECK GER
Federico IORIATTI CPP ITA
Jacob JANSSON SKS SWE
Thea JOHANSSON SKS SWE
Talya KAYE NIRC GBR
Robin KEPPELS GO NED
Théo KHELLAF USF FRA
Niels KINGMA TRL NED
Suze KINGMA TRL NED
Bob KISS STKG BEL
Iris KLEIWEG DKIJV NED
Pauliina KLEVSTUEN OSK NOR
Emil KOCH EVD GER
Pepijn KOESTAL IJVZ NED
Lars KOHLWEYER ECO GER
Hessel KOOT SVU NED
Maaike KRAMER SCT NED
Luca Durrance LIM VGT ITA
Natascha LINDENSKOV SKS SWE
Oliver LINDENSKOV SKS SWE
Giulio LO CIGNO SCP ITA
Pietro MARINELLI CSE ITA
Gabriel MATURI PADOVANI CPP ITA
Guro Samdahl MELHUUS TKK NOR
Daphne MERLEVEDE BSC BEL
Anne Floor OTTER SCT NED
Jacob OUWENEEL IHCL NED
Fredrik PEDERSEN OSK NOR
Ilias PEETERS IRTA BEL
Helene PENSKY ETR GER
Serena PERGHER FOM ITA
Solomon PREMPEH ALD GBR
Fabian RADT DKIJV NED
Tinius RAMBØL ALME OSK NOR
Linus August RISNES OSK NOR
Aleyándro RIVERO MAERSCHALCK STKG BEL
Jonathan RÖSKENBLECK SLI GER
Katherine RÖSKENBLECK SLI GER
Louis ROSS ETR GER
Till SCHÄFER GER GER
Emiel SCHEEPSTRA TRL NED
Lena SCHEEPSTRA TRL NED
Milan SCHENK STB NED
Rafael SCHLOSSARECK EVD GER
Rafael SCHLOSSARECK GER GER
Bent SCHOOB ETR GER
Bent SCHOOB GER GER
Bram STEENAART NED NED
Kiek STRAATHOF IHCL NED
Lola SUPIOT CST FRA
Anna Marit SYBRANDI TRL NED
Jurre SYBRANDI TRL NED
Joni TERSTEEG SVU NED
Ilse TUINSTRA TRL NED
Katharina ULRICH GER GER
Katharina ULRICH ECK GER
Hessel VAN BERKUM TRL NED
Fré VAN DAMME STKG BEL
Heleen VAN DEN NOULAND STA NED
Sietske VAN DER MEER TRL NED
Glenn VAN DER VEEN TRL NED
Joppe VAN OORSCHOT SVU NED
Luna VAN POLEN SVU NED
Noah VAN RIET TRL NED
Irene VILLANI CPP ITA
Leon VISSER SVU NED
Sarp VISSER IHCL NED
Robbe VOLCKAERT STKG BEL
Sophie WIBMER SLI GER
Enni WIELSCH MERC GER
Jason WILTING NSV NED
Franziska ZANDER ETR GER

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Bioracer
Kilimanjaro
Skate-Tec
Eraton Race Timers
Web-TV
Engo
Impakt Sport
Sebra Sports