Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
DANUBIA CUP (SAB-3)-JUNIOR CHALLENGE - PANNONIA OPEN - Budapest, Hungary - 4-6 January 2019
Heats 333 m JUNIOR E GIRLS
Race 136, Group 1 (1 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
3
8
Kornelia WOZNIAK
ORL
36.506
2.
1
4
GORGENYI Antonia
MTK
40.777
3.
2
9
Katarina ONDREJCAKOVA
SKMA
49.531
Race 137, Group 1 (2 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
7
Hanna MAZUR
ORL
35.141
2.
3
30
Valentina LEVICKYTE
VMSC
37.367
3.
2
1
Sophia BEKYAROVA
ICP
41.823
Race 138, Group 1 (3 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
4
5
TOTH Anna Rebeka
SZKE
36.965
2.
1
10
Lea POPOVICOVA
SKMA
37.217
3.
2
2
VEGI Liana Dorina
DJKSE
42.550
4.
3
3
CSORGO Lilien
MTK
43.205
Semi Final 333 m JUNIOR E GIRLS
Race 152, Group 1 (1 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
8
Kornelia WOZNIAK
ORL
36.187
2.
2
5
TOTH Anna Rebeka
SZKE
36.320
3.
3
4
GORGENYI Antonia
MTK
38.202
4.
4
1
Sophia BEKYAROVA
ICP
41.079
Race 153, Group 1 (2 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
7
Hanna MAZUR
ORL
35.076
2.
2
10
Lea POPOVICOVA
SKMA
37.096
3.
3
30
Valentina LEVICKYTE
VMSC
37.685
4.
4
2
VEGI Liana Dorina
DJKSE
41.468
Final 333 m JUNIOR E GIRLS
Race 164, Group 3 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
2
9
Katarina ONDREJCAKOVA
SKMA
40.368
2.
1
3
CSORGO Lilien
MTK
43.722
Race 166, Group 2 (2 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
30
Valentina LEVICKYTE
VMSC
38.043
5
2.
2
4
GORGENYI Antonia
MTK
38.529
3
3.
4
2
VEGI Liana Dorina
DJKSE
41.337
2
4.
3
1
Sophia BEKYAROVA
ICP
41.517
1
Race 168, Group 1 (3 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
7
Hanna MAZUR
ORL
35.881
34
2.
2
8
Kornelia WOZNIAK
ORL
36.047
21
3.
3
5
TOTH Anna Rebeka
SZKE
36.173
13
4.
4
10
Lea POPOVICOVA
SKMA
36.553
8
Distance Classification 333 m JUNIOR E GIRLS
Rank
Nr
Name
Affil
Finish
FP
Best time
Final, Group 1
1.
7
Hanna MAZUR
ORL
1
34
1|1|1
35.076
2.
8
Kornelia WOZNIAK
ORL
2
21
1|1|2
36.047
3.
5
TOTH Anna Rebeka
SZKE
3
13
1|2|3
36.173
4.
10
Lea POPOVICOVA
SKMA
4
8
2|2|4
36.553
Final, Group 2
5.
30
Valentina LEVICKYTE
VMSC
1
5
2|3|1
37.367
6.
4
GORGENYI Antonia
MTK
2
3
2|3|2
38.202
7.
2
VEGI Liana Dorina
DJKSE
3
2
3|4|3
41.337
8.
1
Sophia BEKYAROVA
ICP
4
1
3|4|4
41.079
Final, Group 3
9.
9
Katarina ONDREJCAKOVA
SKMA
1
3|1
40.368
10.
3
CSORGO Lilien
MTK
2
4|2
43.205
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters