Events
Oberstdorf-OSS
StarClass-Amsterdam
StarClass-Hasselt
StarClass-Bergamo
StarClass-Luzern
Universiade-Luzern
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
7TH EVO CUP - BIALYSTOK CUP - Bialystok, Poland - 17-19 November 2017
 
Final 2000 m Relay Relay C-D-E Girls
 Race 198, Group 1     (1 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.110 Belarus  BLR3:17.22234 
 7Yana DAMBROUSKAYA
 8Arina KAZLOVA
 9Volha SVIRYD
8.21 ORZEL Elblag  ORZEL3:34.3071
 148Ada JAZDZYNSKA
 150Katarzyna REINDL
 152Julia MURASZEWSKA
311 Juvenia Bialystok  JUVP
 88Hanna SOKOLOWSKA
 90Maja SZPUDA
 92Sara SLIZEWSKA
 Race 199, Group 1     (2 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
4.113 Juvenia Bialystok 3  JUV 33:27.1718
 81Milena BRZESKA
 84Zuzanna KRUPINSKA
 87Julia SMALAK
11.218 Belarus 2  BLR 23:37.768
 10Evialina KANAPLIANIK
 22Ekaterina AVCHYNNIKOVA
 23Palina BUHLAYEVA
12.38 Kharkiv  KHV3:39.767
 223Oleksandra CHERKASOVA
 229Daria ARTEMENKO
 231Dariia ZEMNITSKA
14.44 SPARS Ventspils 2  SPARS3:42.423
 36Daniela ANIKEVICA
 38Luiza Marta GALINA
 42Elina KICIGINA
 Race 200, Group 1     (3 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
2.19 Kharkiv 2  KHV 23:20.12921
 222Myroslava SELIUKOVA
 228Kseniya ADAMENKO
 232Svitlana REPETSKA
5.212 Juvenia Bialystok 2  JUV 23:27.4645
 85Ada MAJEWSKA
 86Wiktoria SAPIEZYNSKA
 93Kamila TYLMAN
15.32 UKS Gizycko  GIZ3:58.460
 62Aleksandra MIERONOWICZ
 63Martyna KUCHTA
 64Michalina WAWER
 Race 201, Group 1     (4 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
3.13 SPARS Ventspils  SPARS3:23.93813
 37Marija BORODOVSKA
 39Laura PETROVICA
 40Alina USATOVA
6.217 Stoczniowiec Gdansk  STOCZ3:30.3183
 158Julia KRUTYSZA
 159Wiktoria DUNST
 160Paulina SUTULA
7.314 Juvenia Bialystok 4  JUV 43:30.9052
 82Aleksandra CZABAN
 83Maja DABROWSKA
 95Gabriela ZEMIEROWSKA
10.47 Bialystok Mix  MIX3:36.511
 165Agnieszka BOGDANOWICZ
 185Hanna ORZEPOWSKA
 187Karolina SUHAK
 Race 202, Group 1     (5 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
9.15 Kaliningrad  KAL3:35.405
 198Anastasiia BESPAMIATNOVA
 200Kristina ZOTYCH
 202Taja ZEREBIOVA
13.216 Juvenia Bialystok 6  JUV 63:40.414
 96Oliwia BOBIER
 97Kinga CHILIMONIUK
 102Kamila SAGANEK
16.315 Juvenia Bialystok 5  JUV 54:00.752
 99Ewelina MACIEJEWSKA
 101Karolina PARCZEWSKA
 103Natalia ZIELENKIEWICZ
46 Akademik Presov  PREP
 213Emma HYMPANOVA
 214Tamara TOKAROVA
 215Ema BARICOVA


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Engo
Sebra Sports
Eraton Race Timers
Impakt Sport
Bioracer
Skate-Tec
Kilimanjaro
Web-TV