Events
Oberstdorf-OSS
StarClass-Amsterdam
StarClass-Hasselt
StarClass-Bergamo
StarClass-Luzern
Universiade-Luzern
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
DANUBIA CUP 2 (CD-1) - Benatky n/J., Czech Republic - 18-20 October 2019
 
Final 2000 m MIXED GENDER RELAY
 Race 328, Group 1     (1 of 3)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
2.16 TKKSE  TKKSE3:07.482
 78CZANK-VARGA Viktoria
 78CZANK-VARGA Viktoria
 78CZANK-VARGA Viktoria
 78CZANK-VARGA Viktoria
 78CZANK-VARGA Viktoria
 78CZANK-VARGA Viktoria
 78CZANK-VARGA Viktoria
 79NOGRADI Panka
 79NOGRADI Panka
 79NOGRADI Panka
 79NOGRADI Panka
 79NOGRADI Panka
 79NOGRADI Panka
 79NOGRADI Panka
 81CZANK-VARGA Benjamin
 81CZANK-VARGA Benjamin
 81CZANK-VARGA Benjamin
 81CZANK-VARGA Benjamin
 81CZANK-VARGA Benjamin
 81CZANK-VARGA Benjamin
 81CZANK-VARGA Benjamin
 82SZILAGYI Abel
 82SZILAGYI Abel
 82SZILAGYI Abel
 82SZILAGYI Abel
 82SZILAGYI Abel
 82SZILAGYI Abel
 82SZILAGYI Abel
3.38 POLAND  POL3:08.592
 167Karolina PARCZEWSKA
 167Karolina PARCZEWSKA
 167Karolina PARCZEWSKA
 167Karolina PARCZEWSKA
 167Karolina PARCZEWSKA
 167Karolina PARCZEWSKA
 167Karolina PARCZEWSKA
 168Hanna MAZUR
 168Hanna MAZUR
 168Hanna MAZUR
 168Hanna MAZUR
 168Hanna MAZUR
 168Hanna MAZUR
 168Hanna MAZUR
 170Adam MUCHLADO
 170Adam MUCHLADO
 170Adam MUCHLADO
 170Adam MUCHLADO
 170Adam MUCHLADO
 170Adam MUCHLADO
 170Adam MUCHLADO
 171Andrzej RADZIEJOWSKI
 171Andrzej RADZIEJOWSKI
 171Andrzej RADZIEJOWSKI
 171Andrzej RADZIEJOWSKI
 171Andrzej RADZIEJOWSKI
 171Andrzej RADZIEJOWSKI
 171Andrzej RADZIEJOWSKI
6.21 ICE PEAK  ICP3:15.510
 5Michaela PETROVA
 5Michaela PETROVA
 5Michaela PETROVA
 5Michaela PETROVA
 5Michaela PETROVA
 5Michaela PETROVA
 5Michaela PETROVA
 6Adelina CHANCHEVA
 6Adelina CHANCHEVA
 6Adelina CHANCHEVA
 6Adelina CHANCHEVA
 6Adelina CHANCHEVA
 6Adelina CHANCHEVA
 6Adelina CHANCHEVA
 7Ivan DONCHEV
 7Ivan DONCHEV
 7Ivan DONCHEV
 7Ivan DONCHEV
 7Ivan DONCHEV
 7Ivan DONCHEV
 7Ivan DONCHEV
 8Maxim MAXIMOV
 8Maxim MAXIMOV
 8Maxim MAXIMOV
 8Maxim MAXIMOV
 8Maxim MAXIMOV
 8Maxim MAXIMOV
 8Maxim MAXIMOV
 Race 329, Group 1     (2 of 3)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.14 JÁSZBERÉNYI  JSE3:06.547 
 62SCHONBORN Melinda
 62SCHONBORN Melinda
 62SCHONBORN Melinda
 62SCHONBORN Melinda
 62SCHONBORN Melinda
 62SCHONBORN Melinda
 62SCHONBORN Melinda
 63SZOCS Monika Nikolett
 63SZOCS Monika Nikolett
 63SZOCS Monika Nikolett
 63SZOCS Monika Nikolett
 63SZOCS Monika Nikolett
 63SZOCS Monika Nikolett
 63SZOCS Monika Nikolett
 64TACZMAN Mate
 64TACZMAN Mate
 64TACZMAN Mate
 64TACZMAN Mate
 64TACZMAN Mate
 64TACZMAN Mate
 64TACZMAN Mate
 65MAJOR Dominik
 65MAJOR Dominik
 65MAJOR Dominik
 65MAJOR Dominik
 65MAJOR Dominik
 65MAJOR Dominik
 65MAJOR Dominik
7.25 SZKE  SZKE3:19.478
 71KORMANYOS Nina
 71KORMANYOS Nina
 71KORMANYOS Nina
 71KORMANYOS Nina
 71KORMANYOS Nina
 71KORMANYOS Nina
 71KORMANYOS Nina
 72SOMODI Luca
 72SOMODI Luca
 72SOMODI Luca
 72SOMODI Luca
 72SOMODI Luca
 72SOMODI Luca
 72SOMODI Luca
 74KALMAR Botond
 74KALMAR Botond
 74KALMAR Botond
 74KALMAR Botond
 74KALMAR Botond
 74KALMAR Botond
 74KALMAR Botond
 76VAGFALVI Mate
 76VAGFALVI Mate
 76VAGFALVI Mate
 76VAGFALVI Mate
 76VAGFALVI Mate
 76VAGFALVI Mate
 76VAGFALVI Mate
8.32 METEOR  METEOR3:22.160
 15Nika KOPRIVNJAK
 15Nika KOPRIVNJAK
 15Nika KOPRIVNJAK
 15Nika KOPRIVNJAK
 15Nika KOPRIVNJAK
 15Nika KOPRIVNJAK
 15Nika KOPRIVNJAK
 16Patricija SMOGAR
 16Patricija SMOGAR
 16Patricija SMOGAR
 16Patricija SMOGAR
 16Patricija SMOGAR
 16Patricija SMOGAR
 16Patricija SMOGAR
 18Jan KOVACIC
 18Jan KOVACIC
 18Jan KOVACIC
 18Jan KOVACIC
 18Jan KOVACIC
 18Jan KOVACIC
 18Jan KOVACIC
 20Martin PRANTL
 20Martin PRANTL
 20Martin PRANTL
 20Martin PRANTL
 20Martin PRANTL
 20Martin PRANTL
 20Martin PRANTL
 Race 330, Group 1     (3 of 3)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
4.310 KHARKIV  KHV3:09.855
 202Myroslava SELIUKOVA
 202Myroslava SELIUKOVA
 202Myroslava SELIUKOVA
 202Myroslava SELIUKOVA
 202Myroslava SELIUKOVA
 202Myroslava SELIUKOVA
 202Myroslava SELIUKOVA
 204Diana DEMOCHKO
 204Diana DEMOCHKO
 204Diana DEMOCHKO
 204Diana DEMOCHKO
 204Diana DEMOCHKO
 204Diana DEMOCHKO
 204Diana DEMOCHKO
 216Daniil BERGIN
 216Daniil BERGIN
 216Daniil BERGIN
 216Daniil BERGIN
 216Daniil BERGIN
 216Daniil BERGIN
 216Daniil BERGIN
 219Volodymyr MELNYK
 219Volodymyr MELNYK
 219Volodymyr MELNYK
 219Volodymyr MELNYK
 219Volodymyr MELNYK
 219Volodymyr MELNYK
 219Volodymyr MELNYK
5.27 JUVENIA BIALYSTOK  JUV3:12.335
 140Agnieszka BOGDANOWICZ
 140Agnieszka BOGDANOWICZ
 140Agnieszka BOGDANOWICZ
 140Agnieszka BOGDANOWICZ
 140Agnieszka BOGDANOWICZ
 140Agnieszka BOGDANOWICZ
 140Agnieszka BOGDANOWICZ
 145Kamila SAGANEK
 145Kamila SAGANEK
 145Kamila SAGANEK
 145Kamila SAGANEK
 145Kamila SAGANEK
 145Kamila SAGANEK
 145Kamila SAGANEK
 148Wojciech GRODZKI
 148Wojciech GRODZKI
 148Wojciech GRODZKI
 148Wojciech GRODZKI
 148Wojciech GRODZKI
 148Wojciech GRODZKI
 148Wojciech GRODZKI
 149Bartosz HAMANOWICZ
 149Bartosz HAMANOWICZ
 149Bartosz HAMANOWICZ
 149Bartosz HAMANOWICZ
 149Bartosz HAMANOWICZ
 149Bartosz HAMANOWICZ
 149Bartosz HAMANOWICZ
19 RUSSIA  RUSP
 179Anastasiia BESPAMIATNOVA
 179Anastasiia BESPAMIATNOVA
 179Anastasiia BESPAMIATNOVA
 179Anastasiia BESPAMIATNOVA
 179Anastasiia BESPAMIATNOVA
 179Anastasiia BESPAMIATNOVA
 179Anastasiia BESPAMIATNOVA
 181Vitalij KARPOV
 181Vitalij KARPOV
 181Vitalij KARPOV
 181Vitalij KARPOV
 181Vitalij KARPOV
 181Vitalij KARPOV
 181Vitalij KARPOV
 182Ilia TOLPYGO
 182Ilia TOLPYGO
 182Ilia TOLPYGO
 182Ilia TOLPYGO
 182Ilia TOLPYGO
 182Ilia TOLPYGO
 182Ilia TOLPYGO
 185Amaliia AMIROVA
 185Amaliia AMIROVA
 185Amaliia AMIROVA
 185Amaliia AMIROVA
 185Amaliia AMIROVA
 185Amaliia AMIROVA
 185Amaliia AMIROVA


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Web-TV
Impakt Sport
Eraton Race Timers
Sebra Sports
Engo
Bioracer
Skate-Tec
Kilimanjaro