Events
Oberstdorf-OSS
StarClass-Amsterdam
StarClass-Hasselt
StarClass-Bergamo
StarClass-Luzern
Universiade-Luzern
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
DANUBIA CUP 3 (CD-2) - Spisska Nova Ves, Slovak Republic - 8-10 November 2019
 
Final 777 meter Junior D Girls
 Race 348, Group 6     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.511 Sonya STOYANOVA  SCIS1:26.707 
2.4161 Judit Sara LASZLO  ROU1:33.987
3.110 Lora APOSTOLOVA  SCIS1:39.731
4.2155 Aleksandra GATARSKA  WMKS1:42.168
5.3154 Janina FIEDOROWICZ  WMKS1:55.261
 Race 349, Group 5     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1188 Aneta TOKAROVA  PRE1:28.230 
2.4162 Timea MADARASZ  ROU1:28.367
3.399 Klaudija SMALCA  KSS1:31.464
4.2131 Julia KOGUT  MOSIR1:31.614
5.5156 Julia MIERZEJEWSKA  WMKS1:33.234
6.685 Karolina AUZINA  JLSS1:36.640
7.7157 Amelia TYBORSKA  WMKS1:47.994
 Race 350, Group 4     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.650 SZIGETI Dora  HUN1:21.644 
2.7104 Elina KICIGINA  SPARS1:22.402
3.474 HALTRICH Luca  TDKE1:24.035
4.186 Paula GELVERE  JLSS1:24.373
5.575 TOTH Hajnalka  TDKE1:25.702
6.2203 Oleksandra CHERKASOVA  KHV1:28.842
3144 Martyna GORKA  ORZELP
 Race 351, Group 3     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.429 Eliska KUDLACKOVA  STCZ1:20.503 
2.6136 Kornelia WOZNIAK  ORL1:20.665
3.1109 Valentina LEVICKYTE  LTU1:21.433
4.5113 Michalina WAWER  GIZ1:21.492
5.215 Patricija SMOGAR  CRO1:23.100
6.387 Madara GINTERE  JLSS1:23.171
 Race 352, Group 2     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1160 Nora BARTA  ROU1:24.7851 
2.4204 Diana DEMOCHKO  KHV1:25.455
3.658 GORGENYI Antonia  MTK1:26.321
4.333 VEGI Diana Laura  DJKSE1:41.455
5.5187 Lea POPOVICOVA  PRE1:53.569
276 CZANK-VARGA Viktoria  TKKSEP
 Race 353, Group 1     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.349 NOGRADI Panka  HUN1:18.13734 
2.1166 Amaliia AMIROVA  UFA1:18.20621
3.2168 Dina SPAN  SLO1:18.22913
4.5149 Hanna MAZUR  POL1:18.3468
5.4185 Ema BARICOVA  PRE1:18.4735
6.6186 Michaela IZAROVA  PRE1:18.6763
7.7164 Julia PUSTOVALOVA  KLIN1:48.6342


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Impakt Sport
Skate-Tec
Eraton Race Timers
Web-TV
Sebra Sports
Engo
Bioracer
Kilimanjaro