Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
DANUBIA SERIES 3 - SLOVAK OPEN - Spisska Nova Ves, Slovak Republic - 16-18 December 2022
Heats 333 m JUNIOR F
Race 1, Group 1 (1 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
4
206
Laura PISAR?IKOVÁ
SKMA
45.556
2.
3
211
Tereza RITOCHOVA
SKMA
45.819
3.
2
192
Tatiana SPODNÍKOVÁ
STEZ
54.548
4.
1
228
?arlotka TOKÁROVÁ
PRK
1:07.681
5.
6
221
Júlia MI??ÍKOVÁ
SKMA
1:08.369
6.
5
195
Anna PALKOVI?OVÁ
STEZ
1:53.810
Race 2, Group 1 (2 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
208
Vanesa VERE?PEJOVÁ
SKMA
43.934
2.
6
200
Eva PALKOVI?OVÁ
STEZ
48.073
3.
2
230
Tadeá? HAR?ÁR
PRK
57.113
4.
5
209
Tilly MINDA?OVÁ
SKMA
1:04.186
5.
3
207
So?a ?OLTISOVÁ
SKMA
1:05.334
6.
4
218
Patrik ?OLTIS
SKMA
1:07.536
Race 3, Group 1 (3 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
4
213
Anamária MARCINOVÁ
SKMA
44.665
2.
5
198
Ema FABIANOVÁ
STEZ
46.104
3.
6
201
Marko JAN?URA
STEZ
49.418
4.
1
229
Daniela SEKERÁKOVÁ
PRK
50.246
5.
2
204
Lujza HUTYROVÁ
SKMA
1:04.150
6.
3
188
Amira LISSIOUID
SKMA
1:15.483
Final 333 m JUNIOR F
Race 10, Group 3 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
3
218
Patrik ?OLTIS
SKMA
1:07.720
2.
2
207
So?a ?OLTISOVÁ
SKMA
1:07.886
3.
5
188
Amira LISSIOUID
SKMA
1:09.037
4.
4
221
Júlia MI??ÍKOVÁ
SKMA
1:09.129
5.
1
204
Lujza HUTYROVÁ
SKMA
1:12.669
6.
6
195
Anna PALKOVI?OVÁ
STEZ
1:54.744
Race 12, Group 2 (2 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
4
230
Tadeá? HAR?ÁR
PRK
46.390
2
2.
1
201
Marko JAN?URA
STEZ
49.839
1
3.
2
229
Daniela SEKERÁKOVÁ
PRK
50.276
4.
3
192
Tatiana SPODNÍKOVÁ
STEZ
54.110
5.
6
228
?arlotka TOKÁROVÁ
PRK
1:08.526
6.
5
209
Tilly MINDA?OVÁ
SKMA
1:09.671
Race 14, Group 1 (3 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
3
206
Laura PISAR?IKOVÁ
SKMA
44.127
34
2.
2
213
Anamária MARCINOVÁ
SKMA
44.265
21
3.
1
208
Vanesa VERE?PEJOVÁ
SKMA
44.604
13
4.
5
198
Ema FABIANOVÁ
STEZ
45.182
8
5.
4
211
Tereza RITOCHOVA
SKMA
45.352
5
6.
6
200
Eva PALKOVI?OVÁ
STEZ
48.947
3
Distance Classification 333 m JUNIOR F
Rank
Nr
Name
Affil
Finish
FP
Best time
Final, Group 1
1.
206
Laura PISAR?IKOVÁ
SKMA
1
34
1|1
44.127
2.
213
Anamária MARCINOVÁ
SKMA
2
21
1|2
44.265
3.
208
Vanesa VERE?PEJOVÁ
SKMA
3
13
1|3
43.934
4.
198
Ema FABIANOVÁ
STEZ
4
8
2|4
45.182
5.
211
Tereza RITOCHOVA
SKMA
5
5
2|5
45.352
6.
200
Eva PALKOVI?OVÁ
STEZ
6
3
2|6
48.073
Final, Group 2
7.
230
Tadeá? HAR?ÁR
PRK
1
2
3|1
46.390
8.
201
Marko JAN?URA
STEZ
2
1
3|2
49.418
9.
229
Daniela SEKERÁKOVÁ
PRK
3
4|3
50.246
10.
192
Tatiana SPODNÍKOVÁ
STEZ
4
3|4
54.110
11.
228
?arlotka TOKÁROVÁ
PRK
5
4|5
1:07.681
12.
209
Tilly MINDA?OVÁ
SKMA
6
4|6
1:04.186
Final, Group 3
13.
218
Patrik ?OLTIS
SKMA
1
6|1
1:07.536
14.
207
So?a ?OLTISOVÁ
SKMA
2
5|2
1:05.334
15.
188
Amira LISSIOUID
SKMA
3
6|3
1:09.037
16.
221
Júlia MI??ÍKOVÁ
SKMA
4
5|4
1:08.369
17.
204
Lujza HUTYROVÁ
SKMA
5
5|5
1:04.150
18.
195
Anna PALKOVI?OVÁ
STEZ
6
6|6
1:53.810
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters