Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
POLAND OPEN - DANUBIA SERIES - Sanok, Poland - 7-9 October 2011
Heats 500 m Junior B Ladies
Race 69, Group 1 (1 of 6)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
45
Patrycja ROKICKA
JUV
49.529
2.
79
Sara BLEKIC
MET
50.720
3.
67
Ieva HAINO
LAT
51.123
4.
83
Agnieszka SZATKOWSKA
OMKLS
55.860
Race 70, Group 1 (2 of 6)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
43
Natalia MALISZEWSKA
JUV
50.027
2.
140
Hanna OLSZEWSKA
ART
52.111
3.
31
BORNEMISSZA Zsuzsanna
HUN
52.589
Race 71, Group 1 (3 of 6)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
68
Ilze URTANE
LAT
50.170
2.
44
Nikola MAZUR
JUV
50.280
3.
139
Anna OLSZEWSKA
ART
52.093
4.
15
Stefani ZDRAVKOVA
BUL
52.581
Race 72, Group 1 (4 of 6)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
100
Tünde BALÁZS
ROU
48.429
2.
32
KIS Virag
HUN
51.495
3.
85
Mariola RYBAK
ORZEL
51.976
4.
14
Zornica PENCHEVA
BUL
1:04.579
Race 73, Group 1 (5 of 6)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
109
Sofia PROSVIRNOVA
RUS
49.341
2.
13
Rumiana DIMITROVA
BUL
49.464
3.
42
Agata GRES
JUV
50.999
4.
130
Yulia VIGOVSKA
UKR
1:22.247
Race 74, Group 1 (6 of 6)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
30
ANTAL Zsofia
HUN
50.017
2.
23
Nikola SEJGUNOVA
CZE
52.162
3.
101
Renata SZOCS
ROU
1:08.358
Quarter Finals 500 m Junior B Ladies
Race 92, Group 2 (1 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
101
Renata SZOCS
ROU
50.022
2.
14
Zornica PENCHEVA
BUL
50.189
3.
130
Yulia VIGOVSKA
UKR
1:14.531
Race 93, Group 2 (2 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
31
BORNEMISSZA Zsuzsanna
HUN
53.187
2.
15
Stefani ZDRAVKOVA
BUL
53.608
3.
83
Agnieszka SZATKOWSKA
OMKLS
56.261
Race 94, Group 1 (1 of 4)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
13
Rumiana DIMITROVA
BUL
50.333
2.
67
Ieva HAINO
LAT
51.829
3.
140
Hanna OLSZEWSKA
ART
52.400
4.
45
Patrycja ROKICKA
JUV
1:30.123
Race 95, Group 1 (2 of 4)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
100
Tünde BALÁZS
ROU
48.329
2.
109
Sofia PROSVIRNOVA
RUS
48.378
3.
42
Agata GRES
JUV
50.112
4.
23
Nikola SEJGUNOVA
CZE
1:10.449
Race 96, Group 1 (3 of 4)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
43
Natalia MALISZEWSKA
JUV
49.610
2.
68
Ilze URTANE
LAT
50.043
3.
32
KIS Virag
HUN
50.421
4.
139
Anna OLSZEWSKA
ART
50.921
Race 97, Group 1 (4 of 4)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
44
Nikola MAZUR
JUV
48.384
2.
30
ANTAL Zsofia
HUN
48.740
3.
85
Mariola RYBAK
ORZEL
50.621
4.
79
Sara BLEKIC
MET
50.732
Semi Final 500 m Junior B Ladies
Race 129, Group 2 (1 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
42
Agata GRES
JUV
51.055
2.
79
Sara BLEKIC
MET
51.180
3.
139
Anna OLSZEWSKA
ART
51.245
4.
32
KIS Virag
HUN
51.555
Race 130, Group 2 (2 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
45
Patrycja ROKICKA
JUV
50.150
2.
85
Mariola RYBAK
ORZEL
50.430
3.
23
Nikola SEJGUNOVA
CZE
50.900
4.
140
Hanna OLSZEWSKA
ART
52.111
Race 131, Group 1 (1 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
100
Tünde BALÁZS
ROU
48.447
2.
43
Natalia MALISZEWSKA
JUV
49.131
3.
68
Ilze URTANE
LAT
49.189
4.
109
Sofia PROSVIRNOVA
RUS
1:34.917
Race 132, Group 1 (2 of 2)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
44
Nikola MAZUR
JUV
48.358
2.
13
Rumiana DIMITROVA
BUL
48.607
3.
30
ANTAL Zsofia
HUN
48.625
4.
67
Ieva HAINO
LAT
52.308
Final 500 m Junior B Ladies
Race 158, Group 6 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
130
Yulia VIGOVSKA
UKR
55.425
2.
83
Agnieszka SZATKOWSKA
OMKLS
56.743
Race 159, Group 5 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
101
Renata SZOCS
ROU
49.131
2.
14
Zornica PENCHEVA
BUL
49.174
3.
31
BORNEMISSZA Zsuzsanna
HUN
53.425
4.
15
Stefani ZDRAVKOVA
BUL
53.540
Race 160, Group 4 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
23
Nikola SEJGUNOVA
CZE
51.230
2.
139
Anna OLSZEWSKA
ART
51.313
3.
140
Hanna OLSZEWSKA
ART
53.128
4.
32
KIS Virag
HUN
55.976
Race 161, Group 3 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
45
Patrycja ROKICKA
JUV
-
2.
85
Mariola RYBAK
ORZEL
-
3.
42
Agata GRES
JUV
-
4.
79
Sara BLEKIC
MET
-
Race 162, Group 2 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
109
Sofia PROSVIRNOVA
RUS
49.404
2.
30
ANTAL Zsofia
HUN
49.550
3.
68
Ilze URTANE
LAT
49.647
4.
67
Ieva HAINO
LAT
51.218
Race 163, Group 1 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
100
Tünde BALÁZS
ROU
48.465
2.
43
Natalia MALISZEWSKA
JUV
48.592
3.
13
Rumiana DIMITROVA
BUL
48.829
4.
44
Nikola MAZUR
JUV
1:05.427
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters