Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Results
PANNONIA OPEN - DANUBIA SERIES - Budapest, Hungary - 25-27 November 2011
Heats 333 meter Novice B Girls
Race 84, Group 1 (1 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
80
DOBRAN Fanni
JSE
41.920
2.
2
88
Wiktoria DOBRENKO
ART
42.081
3.
3
168
Vanesa TRUSOVA
PRE
43.510
4.
4
29
Nastja RAKOVNIK
DKC
43.850
5.
5
186
SZIGETI Dora
SPSC
53.427
6.
6
70
Tina Estere VILKA
JLSS
1:02.892
Race 85, Group 1 (2 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
87
Anna DALEK
ART
40.132
2.
2
85
SOMOGYI Barbara
JSE
41.290
3.
3
81
KURTA Biborka
JSE
41.901
4.
4
114
Katerina FASKOVA
BKN
43.695
5.
5
185
FURJES Greta
SPSC
43.786
Race 86, Group 1 (3 of 3)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
56
Ema ZELINSKA
SVK
40.678
2.
2
89
Zuzanna SAWICKA
ART
41.507
3.
3
167
Emma HYMPÁNOVÁ
PRE
45.517
4.
4
69
Linda NOVODVORSKA
JLSS
46.972
5.
5
82
NAGY Anna Kerubina
JSE
49.012
6.
6
104
Emilija BUDREVICIUTE
LTU
1:07.134
Final 333 meter Novice B Girls
Race 87, Group 3 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
82
NAGY Anna Kerubina
JSE
42.322
2.
2
186
SZIGETI Dora
SPSC
54.037
3.
3
185
FURJES Greta
SPSC
58.311
4.
4
70
Tina Estere VILKA
JLSS
59.526
5.
5
104
Emilija BUDREVICIUTE
LTU
59.924
Race 88, Group 2 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
81
KURTA Biborka
JSE
43.039
2.
2
168
Vanesa TRUSOVA
PRE
43.554
3.
3
29
Nastja RAKOVNIK
DKC
44.035
4.
4
167
Emma HYMPÁNOVÁ
PRE
45.295
5.
5
114
Katerina FASKOVA
BKN
54.388
6.
6
69
Linda NOVODVORSKA
JLSS
54.519
Race 89, Group 1 (1 of 1)
Finish
StartPos.
Nr.
Name
Affil
Time
Points
Qualification
1.
1
87
Anna DALEK
ART
39.715
34
2.
2
56
Ema ZELINSKA
SVK
39.889
21
3.
3
88
Wiktoria DOBRENKO
ART
40.099
13
4.
4
85
SOMOGYI Barbara
JSE
40.636
8
5.
5
89
Zuzanna SAWICKA
ART
40.760
5
6.
6
80
DOBRAN Fanni
JSE
41.144
3
Distance Classification 333 meter Novice B Girls
Rank
Nr
Name
Affil
Finish
FP
Best time
Final, Group 1
1.
87
Anna DALEK
ART
1
34
1|1
39.715
2.
56
Ema ZELINSKA
SVK
2
21
2|1
39.889
3.
88
Wiktoria DOBRENKO
ART
3
13
3|2
40.099
4.
85
SOMOGYI Barbara
JSE
4
8
4|2
40.636
5.
89
Zuzanna SAWICKA
ART
5
5
5|2
40.760
6.
80
DOBRAN Fanni
JSE
6
3
6|1
41.144
Final, Group 2
7.
81
KURTA Biborka
JSE
1
1|3
41.901
8.
168
Vanesa TRUSOVA
PRE
2
2|3
43.510
9.
29
Nastja RAKOVNIK
DKC
3
3|4
43.850
10.
167
Emma HYMPÁNOVÁ
PRE
4
4|3
45.295
11.
114
Katerina FASKOVA
BKN
5
5|4
43.695
12.
69
Linda NOVODVORSKA
JLSS
6
6|4
46.972
Final, Group 3
13.
82
NAGY Anna Kerubina
JSE
1
1|5
42.322
14.
186
SZIGETI Dora
SPSC
2
2|5
53.427
15.
185
FURJES Greta
SPSC
3
3|5
43.786
16.
70
Tina Estere VILKA
JLSS
4
4|6
59.526
17.
104
Emilija BUDREVICIUTE
LTU
5
5|6
59.924
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters