Events
Oberstdorf-OSS
StarClass-Amsterdam
StarClass-Hasselt
StarClass-Bergamo
StarClass-Luzern
Universiade-Luzern
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
PANNONIA OPEN - DANUBIA SERIES - Budapest, Hungary - 25-27 November 2011
 
Final 500 meter Novice A Girls
 Race 122, Group 10     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1147 Krisztina BAKO  ROU56.535 
2.279 TURI Anna  JSE58.243
3.385 Zuzanna KEMPINSKA  ART1:08.523
4.474 Sema CIRTI  TUR1:09.562
 Race 123, Group 9     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1165 Lea MACEJOVSKA  PRE1:04.397 
2.286 Sandra SZULC  ART1:07.011
3.327 Ida KOMERICKI  DKC1:07.970
4.484 Patrycja HENKIEL  ART1:20.098
 Race 124, Group 8     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.114 Kalina GYUROVA  BUL59.848 
2.264 TAKACS Reka  TKKSE1:02.606
3.3164 Alexandra HYMPANOVA  PRE1:05.126
4.452 Nika CIMPERMAN  ALFA1:23.939
 Race 125, Group 7     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.175 Rabia UZUN  TUR1:00.646 
2.2166 Veronika SERVATKOVA  PRE1:00.963
3.328 Klarisa SLUGA  DKC1:01.473
4.413 Maria GARKOVA  BUL1:01.663
 Race 126, Group 6     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1109 Valentina ASCIC  MET55.999 
2.2184 VAGVOLGYI Mercedesz  SPSC56.127
3.3200 Sandra TRUSOVA  SVK58.863
4.4133 Marta STAWICKA  POL59.098
 Race 127, Group 5     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.178 CSEH Liliana  JSE54.997 
2.2148 Fruzsina BALLO  ROU55.050
3.3125 Kamila STORMOWSKA  ORZEL59.265
4.42 Nika PECAN  ALFA59.374
 Race 128, Group 4     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1146 Julia ALBERT  ROU55.853 
2.249 MATYOK Adrienn  HUN56.389
3.392 Mariia-Mahdalyna UZAKOVA  KIEV56.574
4.491 Anna DAVYDENKO  KIEV1:33.118
 Race 129, Group 3     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1183 KOVACS Kitti  SPSC54.141 
2.2113 Tereza PFEIFEROVA  BKN54.713
3.3132 Anna JASIK  POL58.587
4.450 SZILICZEI-NEMET Rebeka  HUN1:18.534
 Race 130, Group 2     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.147 FORGACS Dorka  HUN52.526 
2.224 Kristyna SULCOVA  CZE52.764
3.3126 Weronika SUROWIEC  ORZEL53.061
4.423 Magdalena FIALOVA  CZE53.245
 Race 131, Group 1     (1 of 1)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.153 Milada DOSLA  CZE50.04034 
2.248 JASZAPATI Petra  HUN50.18921
3.346 BACSKAI Sara Luca  HUN50.34413
4.425 Petra VANKOVA  CZE50.6438


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Kilimanjaro
Web-TV
Skate-Tec
Impakt Sport
Bioracer
Eraton Race Timers
Engo
Sebra Sports