Athletes |
|
|
This website is a service of PB-Event |
|
|
Biographical data for: Silke KABEL
Classifications in season 2019/2020: |
05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Pupillen AB meisjes | Overall Ranking: 8th, 500 meter: 8th | 03/11/19 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1 | Divisie B | Overall Ranking: 1st, 500 meter: 1st | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Divisie A | Overall Ranking: 15th, 777 meter: 15th | 18/01/20 | Enschede NED | Twente Bokaal | Meisjes junior D | Overall Ranking: 3rd, 500 meter: 2nd, 777 meter: 3rd | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Divisie A | Overall Ranking: 13th, 500 meter: 13th | 21/02/20 | Groningen NED | StarClass 6 (CD-3) | Ladies Junior D | Overall Ranking: 25th, 500 meter: 25th, 777 meter: 21st, 1000 meter: 24th | 01/03/20 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West-Sebra Sports Cup Finale | Divisie A | Overall Ranking: 15th, 500 meter: 15th |
Results in season 2019/2020: |
500 meter |
56 | .395 | 01/03/20 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West-Sebra Sports Cup Finale | Finale, Groep 4 | |
56 | .559 | 22/02/20 | Groningen NED | StarClass 6 (CD-3) | Final, Group F | |
56 | .61 | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Halve Finales, Groep 2 | |
56 | .81 | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Kwart Finales, Groep 1 | |
56 | .95 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Halve Finales, Groep 2 | |
57 | .116 | 01/03/20 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West-Sebra Sports Cup Finale | Halve Finales, Groep 2 | |
57 | .30 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Kwart Finales, Groep 1 | |
57 | .43 | 18/01/20 | Enschede NED | Twente Bokaal | Finale, Group 1 | |
57 | .544 | 22/02/20 | Groningen NED | StarClass 6 (CD-3) | Semi Final, Group C | |
57 | .780 | 01/03/20 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West-Sebra Sports Cup Finale | Kwart Finales, Groep 1 | |
57 | .91 | 18/01/20 | Enschede NED | Twente Bokaal | Halve Finales, Group 1 | |
58 | .078 | 03/11/19 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1 | Finale, Groep 1 | |
58 | .194 | 21/02/20 | Groningen NED | StarClass 6 (CD-3) | Heats, Group A | |
58 | .486 | 03/11/19 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1 | Halve Finales, Groep 1 | |
59 | .42 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Finale, Groep 2 | |
59 | .49 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Halve Finales, Groep 1 | |
1:00 | .119 | 03/11/19 | Alkmaar NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-1 | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:00 | .22 | 05/10/19 | Leiden NED | Nationale Pupillen wedstrijd Hutspot Cup | Kwart Finales, Groep 1 | |
1:01 | .64 | 01/02/20 | Zoetermeer NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-4 | Finale, Groep 3 | |
|
|
777 meter |
|
|
2000 meter relay |
3:39 | .18 | 28/12/19 | Den Haag NED | Regiocompetitie-West - Sebra Sports Cup-2 | Finale, Groep 1 | |
| (Divisie A 2: Silke Kabel, Harmen Lammers, Jan Mooijman, Birgit Radt) |
4:09 | .58 | 18/01/20 | Enschede NED | Twente Bokaal | Finale, Group 1 | |
| (SV Utrecht: Tinne Bolsius, Nanne Kabel, Silke Kabel, Femke Venema) |
|
|
3000 meter relay |
5:05 | .269 | 22/02/20 | Groningen NED | StarClass 6 (CD-3) | Final, Group A | |
| (SVU: Mijntje de Jong, Silke Kabel, Sara Ter Hart, Luna van Polen) |
|
|
|
|