Events
StarClass-Hasselt
StarClass-Bergamo
Sheffield-European Masters
StarClass-Luzern
Universiade-Luzern
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
BALTIC CUP 1 - Minsk, Belarus - 25-27 October 2019
 
Overall Classification Junior D Boys
RankNrNameAffilFPCDR1000500777Best time
1.167 Kirill FESENKO  PET10231111:39.291
2.125 Dominik PALENCEUSZ  POL6362221:40.314
3.168 Arsenii PETROV  PET31115331:42.622
4.196 Boris VECHKANOV  TVER24133461:42.498
5.94 Ernestas CECH  LTU18144551:42.652
6.166 Ilia ANDREEV  PET112212641:49.338
7.195 Zahar KASHITSIN  TVER5227781:43.214
8.141 Ivan BELIKOV  KAL34732871:47.698
9.34 Tsimafei KASAKEVICH  BLR258633191:42.863
10.142 Maksim GORBUNCHIKOV  KAL14482791:44.013
11.130 Krzysztof MADRY  UKSJB421811131:52.394
12.157 Mikhail IVANOV  MGFSO441517121:50.291
13.184 Evgeny MOSKVICHEV  SMO461316171:49.223
14.180 Daniel KOLMIKOV  SMO482310151:53.226
15.181 Vladimir KOZHARSKY  SMO481112251:48.254
16.36 Matvej MAHER  BLR501029111:44.630
17.35 Dzmitry KRAUCHANKA  BLR5199331:50.536
18.183 Denis MIKHAILOV  SMO531415241:51.066
19.182 Maksim LEMESHENKOV  SMO552514161:54.915
20.144 Pavel MESHKOV  KAL561725141:51.187
21.117 Krzysztof KORECKI  JUV591919211:52.859
22.84 Raman ZELENIN  ZHOD602020201:53.065
23.82 Daniil BYCHKOU  ZHOD631618291:51.321
24.132 Szymon MAZIARZ  UKSJB662122231:58.543
25.33 Ieanid AHIYEVICH  BLR6713181:49.043
26.146 Vladimir SENNIKOV  KAL672223221:56.518
27.145 Alexey MINENOK  KAL71332810
28.143 Georgii KASIANOVSKI  KAL802624301:55.218
29.208 Ivan IVCHATOV  KYIV812431261:54.225
30.83 Yury PAPKOVICH  ZHOD833021322:06.428
31.81 Mikita BALSHAKOU  ZHOD842730271:55.623
32.131 Wojciech MADRY  UKSJB852826311:58.161
33.135 Patryk PALENCEUSZ  UKSSB892932281:59.753
34.37 Siargei PAVLAU  BLR10634
35.38 Iaan TUMASHCHENIK  BLR10634
.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Skate-Tec
Engo
Sebra Sports
Bioracer
Eraton Race Timers
Impakt Sport
Kilimanjaro
Web-TV