Events
StarClass-Hasselt
StarClass-Bergamo
Sheffield-European Masters
StarClass-Luzern
Universiade-Luzern
StarClass-Oberstdorf
Beijing
EYOF-Finland
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
OGOLNOPOLSKIE ZAWODY RANKINGOWE 3 - Bialystok, Poland - 21-22 November 2020
 
Heats 1000 meter Junior C Girls
  5 Races (the best 2 skaters of each race qualify for the Semi Final, total 10 skaters)
 Race 159, Group 1     (1 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.186 Hanna MAZUR  ORL1:50.447Q
2.240 Pola LOKIC  JUV1:52.270Q
3.398 Amelia NOWAKOWSKA  ORZEL1:56.577 
4.4176 Janina FIEDOROWICZ  WMKS2:08.055
5.545 Maria SUJETA  JUV2:13.437
 Race 160, Group 1     (2 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.120 Michalina WAWER  GIZ1:46.574Q
2.239 Anna FALKOWSKA  JUV1:46.795Q
3.3107 Marta KOTOWSKA  STOCZ1:47.119 
4.444 Julia SKARZYNSKA  JUV2:01.998
5.597 Maja KRAUSE  ORZEL2:22.856
 Race 161, Group 1     (3 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.115 Laura MICHALSKA  BLYST1:51.885Q
2.296 Ada JAZDZYNSKA  ORZEL1:51.944Q
3.385 Patrycja LORENZ  ORL1:54.787 
4.446 Aleksandra ZACHOWICZ  JUV1:56.904
5.538 Oliwia BOBIER  JUV1:58.076
6.67 Aleksandra KOZA  BLYSD2:26.056
 Race 162, Group 1     (4 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.11 Liliana ALBANSKA  AZSO1:47.492Q
2.283 Malwina GRUDYSZ  ORL1:47.574Q
3.347 Aleksandra ZAJKOWSKA  JUV1:55.681 
4.4106 Natalia BIELICKA  STOCZ1:57.030
5.517 Agata ZALEWSKA  BLYST2:00.684
6.642 Izabela POLAK  JUV2:06.083
 Race 163, Group 1     (5 of 5)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.141 Hanna ORZEPOWSKA  JUV1:59.007Q
2.216 Julia UTNICKA  BLYST2:00.751Q
3.384 Nicolla KAMINSKA  ORL2:12.618 
4.477 Zofia ZYGMUNT  MOSIR2:19.622
519 Weronika BILLER  GIZDNS


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Skate-Tec
Web-TV
Impakt Sport
Engo
Sebra Sports
Kilimanjaro
Bioracer
Eraton Race Timers