Events
Oostend-EC
Oberstdorf-OSS
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
ARIE RAVENSBERGEN BOKAAL - Leiden, Netherlands - 25 March 2023

Overall Classification Meisjes jun F
RankNameAffil
1. Maud VAN COEVORDEN  DKIJV
2. Jippe ALSEMGEEST  HVHW
3. Iris TEKELENBURG  GO
4. Kayleigh STRUNKS  STA
5. Brecht DIJKSTRA  TRL
6. Jente HOOGENDOORN  STAYC
Overall Classification
222 meter | 333 meter
 
 
Overall Classification Meisjes jun E
RankNameAffil
1. Annika OUWENEEL  IHCL
2. Maartje TOORNVLIET  IHCL
3. Larissa REINDERS  IHCL
4. Sigrid VAN ES  SCT
5. Nynke KROL  TRL
6. Manou WALTA  TRL
Overall Classification
333 meter
 
 
Overall Classification Meisjes jun D
RankNameAffil
1. Sara VAN DE POL  SCT
2. Yente BROUWERS  TRL
3. Ief STRAATHOF  IHCL
4. Lana SCHIPHOF  TRL
5. Michelle VAN DER WOUDE  SCT
6. Yteke SOEPBOER  TRL
Overall Classification
500 meter
 
 
Overall Classification Jongens jun F
RankNameAffil
1. Vincent MEULMEESTER  IHCL
2. Stijn REINDERS  IHCL
3. Jouke Entsje VAN DER ENDE  TRL
4. Floris SCHOUTEN  IHCL
5. Idsart HILARIDES  SCT
6. Kylian VAN KRANENBURG  IJA
Overall Classification
222 meter
 
 
Overall Classification Jongens jun E
RankNameAffil
1. Otte HILARIDES  SCT
2. Ingmar CARPENTER  TRL
3. Bjorn SCHIPHOF  TRL
4. Jelte VAN HASKERA  SCT
5. Jurjen KRAMER  TRL
6. Edo HOEKSTRA  SCT
Overall Classification
333 meter
 
 
Overall Classification Jongens jun D
RankNameAffil
1. Joris TOORNVLIET  IHCL
2. Leon VAN STEINVOORN  TRL
3. Mathieu VAN DER HORST  HVHW
4. Naud SCHEEPSTRA  TRL
5. Bjarne DEN BESTEN  DKIJV
6. Lucien DE ESCH  SCT
Overall Classification
500 meter
 
 
Overall Classification Schaatsklas
RankNameAffil
1. Thijmen LOOMANS  IHCL
2. Tara FIJTEN  IHCL
3. Kylian BODIJN  IHCL
4. Thijsje VAN VONDEL  IHCL
5. Bas VAN DER LAAKEN  IHCL
6. Tjidde WEIJERMAN  IHCL
Overall Classification
222 meter
 
 
.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Engo
Skate-Tec
Web-TV
Impakt Sport
Eraton
Kilimanjaro
Sebra Sports
Bioracer