Events
HOME
NEWS
COMPETITIONS
LIVE
RANKINGS
STATISTICS
ATHLETES
ENTRY
SERVICES
LINKS
WEB-TV
[
Back
]
Live
Select auto-reload time:
10 seconds
30 seconds
1 minute
2 minutes
5 minutes
no reload
Program
List of Competitors
List of Officials
Mobile
Photos
STARCLASS-3 (CD-2) - Hasselt, Belgium - 9-11 December 2022
Distance Classification 1000 meter Men Junior C
Rank
Nr
Name
Affil
Finish
FP
Best time
Final, Group 1
1.
92
Filippo PEZZONI
SES
1
34
1|1|1|1
1:40.563
2.
137
Mathias LAVECCHIA
USO
2
21
1|5|2|2
1:40.718
3.
9
Pietro ANTONIOLI
BOR
3
13
2|2|5|3
1:37.086
4.
69
KUN Bence Benedek
MTK
4
8
2|1|2|4
1:39.292
5.
17
John BERNARDI
CPP
5
1|1|1|P
1:36.961
Final, Group 2
6.
131
Tsjerk VAN DER MEER
TRL
1
3
1|2|5|1
1:35.815
7.
112
Tijmen VAN LAETHEM
STKG
2
2
3|6|3|2
1:35.993
8.
10
Edoardo COLTURI
BOR
3
1
3|2|4|3
1:39.193
9.
41
Boet GROENEWEGEN
HVHW
4
1|2|4|4
1:39.738
10.
132
Jesse TUINSTRA
TRL
2|3|1|P
1:37.261
10.
113
Lowie DEKENS
STKG
1|3|3|P
1:39.548
Final, Group 3
12.
138
Tymeo LIBEAU
USO
1
1|1|P|1
1:37.326
13.
56
Stan DE GRAAF
IHCL
2
1|3|1|2
1:37.632
14.
39
Marten TAUBERT
EVD
3
2|5|2|3
1:39.696
15.
2
Albie BARLOW
ALD
4
4|4|3|4
1:40.540
16.
133
Badis BRUGVIN
USF
2|3|2|P
1:39.075
Final, Group 4
17.
74
Elio CALANCA
RPV
1
2|P|1|1
1:43.972
18.
93
Carlo TAGLIABUE
SES
2
2|4|3|2
1:40.899
19.
110
Stijn DE VRIES
STH
3
2|4|4|3
1:38.853
20.
100
Niels BRANDT
STA
4
3|1|5|4
1:42.028
21.
12
Andrea BELLOTTI
BOR
5
2|5|4|5
1:44.536
Final, Group 5
22.
23
Stian VAN ETTEN
DKIJV
1
4|2|1|1
1:41.038
23.
63
Tim ALTER
MERC
2
P|2|2|2
1:42.729
24.
3
Nathan MULLER
ASMB
3
3|2|2|3
1:44.949
25.
72
Kebba NJIE
NSV
4
3|1|3|4
1:40.977
Final, Group 6
26.
14
Amaury Lucas MARTIN
CGALE
1
5|1|3|1
1:43.216
27.
143
Loy CREMERS
YDS
2
3|1|5|2
1:43.401
28.
42
Mika SALOMONSSON
HVHW
3
4|3|1|3
1:42.815
29.
15
Paulin CUNISSE
CMSG
4
4|2|4|4
1:43.752
30.
96
Camille BIRON
SIDB
5
3|1|P|5
1:45.451
Final, Group 7
31.
70
HEMZ? Botond
MTK
1
P|2 |-|1
1:42.371
32.
11
Fabio BRACCHI
BOR
2
3|3|2|2
1:42.532
33.
105
Senne VAN DE REST
STB
3
4|3|1|3
1:42.877
34.
118
Magnus RATDAL
TKK
4
4|4|3|4
1:43.548
35.
117
Ishan OLDEN
SVU
5
4|4|2|5
1:43.977
Final, Group 8
36.
71
PISTAI Botond
MTK
1
4|3|5|1
1:46.671
37.
18
Baptiste FAVRE
CST
2
3|3|4|2
1:46.976
38.
4
Malo TILLY
ASMB
3
P|4|3|3
1:47.890
39.
33
Justus BAUER
ETR
4
4|4|4|4
1:44.396
Final, Group 5
88
Jesper SCHMITZ
SCT
YC
1|4|P|YC
1:44.682
x, -
41.
32
Rune Björn GUSTAVS
ETR
P
P
41.
109
Harmen LAMMERS
STH
P
P
.
Contact:
[
Back
]
copyright & ownership
Supporters