Events
Oostend-EC
Oberstdorf-OSS
HOME NEWS COMPETITIONS LIVE RANKINGS STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Results
 
PANNONIA OPEN - Budapest, Hungary - 6-8 January 2023
 
Heats 1000 m JUNIOR WOMEN
 Race 50, Group 1     (1 of 8)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.322 NOGRADI Panka  FTC1:51.875 
2.179 Tamara TOKAROVA  PRK1:51.940
3.448 Laura PETROVICA  SPARS1:52.295
4.583 Michaela IZAROVÁ  SKMA1:54.379
5.27 Lotta VAN HERCK  IDA1:56.099
 Race 51, Group 1     (2 of 8)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.164 Anna FALKOWSKA  JUV1:39.111 
2.521 DOBRAN Flora  FTC1:39.233
3.482 Emma HYMPÁNOVÁ  SKMA1:40.485
4.242 Paula EKERTE  JLSS1:45.224
354 Indre MILAKNYTE  SSCDNS
 Race 52, Group 1     (3 of 8)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.365 Ada MAJEWSKA  JUV1:46.172 
2.225 TOTH Eszter  FTC1:46.249
3.458 Sinne BROUWERS  TRIAS1:47.800
4.549 Alina USATOVA  SPARS1:49.004
5.113 Nika KOPRIVNJAK  METEOR1:52.501
 Race 53, Group 1     (4 of 8)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.1106 Yelyzaveta SYDORKO  KYIV1:44.175 
2.363 Agnieszka BOGDANOWICZ  JUV1:44.228
3.589 Myroslava SELIUKOVA  KHV1:44.741
4.219 SZOCS Monika Nikolett  FTC1:47.806
5.446 Veronika IGOSINA  SPARS1:49.429
 Race 54, Group 1     (5 of 8)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.226 VEGI Diana Laura  FTC1:42.791 
2.118 Barbora GÁKOVÁ  STCZ1:44.357
3.445 Daniela ANIKEVICA  SPARS1:46.148
4.543 Ance GROSBERGA  JLSS1:46.247
5.353 Gabija ASTRAUSKAITE  SSC2:01.253
 Race 55, Group 1     (6 of 8)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.324 SZIGETI Dora  MTK1:45.503 
2.447 Anna JANSONE  SPARS1:45.813
3.588 Svitlana REPETSKA  KHV1:45.909
4.266 Hanna ORZEPOWSKA  JUV1:46.927
5.175 Dina SPAN  CEL1:49.114
 Race 56, Group 1     (7 of 8)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.267 Michalina WAWER  GIZ1:39.824 
2.4105 Oleksandra SHAPRAN  KYIV1:40.101
3.174 Alyssa Jing Ying POK  SGP1:41.858
4.535 SOMODI Luca  SZKE1:43.008
355 Kotryna SOKOLOVSKYTE  SSCDNS
 Race 57, Group 1     (8 of 8)    
FinishStartPos.Nr.NameAffilTimePointsQualification
1.423 SCHONBORN Melinda  MTK1:38.774 
2.1104 Kseniya ADAMENKO  KYIV1:38.875
3.559 Suze KINGMA  TRIAS1:42.084
4.287 Veronika KREMER  KHV1:42.455
5.360 Liliana ALBANSKA  AZSO1:46.084


.

Contact:

 
[ Back ]
copyright & ownership
Supporters
Skate-Tec
Bioracer
Kilimanjaro
Web-TV
Eraton
Sebra Sports
Impakt Sport
Engo